Żelkowi bohaterowie wracają w super-odsłonie!

nimm2 Przygody to niezwykłe połączenie 7 pasjonujących gier, w których głównymi bohaterami są… żelki nimm2! Wyrusz z nimi na największą przygodę w historii!

Graj w żelkowe gry, zdobywaj gwiazdki za najlepsze wyniki i pobijaj rekordy.
Czekają na Was również specjalne wyzwania, za które otrzymacie niezwykłe odznaki. Spróbuj zebrać je wszystkie!

---

Gry, które czekają na Waszej drodze w aplikacji nimm2 Przygody to:


- Super Paczka -
Śmiejżelki wydostały się z paczki! Latają teraz po całej kolorowej krainie, a Twoim zadanie jest zebrać je jak najszybciej z powrotem do paczek. Masz tylko dwie minuty, więc nie czekaj - spiesz się!


- Wesoła Paczka Happies -
Poprowadź grupę żelków Happies i uzyskaj najlepszy wynik!
Zbieraj gwiazdki i owoce w bąbelkach - za każde z nich otrzymasz punkty.
Aby powiększyć Wesołą Paczkę, zbieraj żelki Happies w bąbelkach.


- Nakarm Duszka -
Pomóż czterem sympatycznym Mlekoduszkom odzyskać ich mleczną powłokę!
Steruj Mlekoduszkami i zbieraj mleczne krople. Ale śpiesz się! Zbliża się wschód słońca, więc uciekaj bez przystanku, zbieraj bonusy i unikaj pułapek!


- Heroes Nowa Ekipa - NOWOŚĆ!
Wciel się w rolę bohatera Heroes Nowa Ekipa! Łap supermoce i omijaj przeszkody. Wybierz ulubionego Śmiejżelka Heroes i pobijaj kolejne rekordy podskakując i zbierając owocowe żelki i bonusy.


- Łap Minki -
Steruj pychaminkowym wężem i łap wesołe, śmiejżelkowe minki. Pomóż wesołemu wężowi urosnąć, ale pamiętaj - wąż nie może uderzyć w ścianę albo we własny ogon.


- Wieża nimm2 -
Zbuduj najwyższą na świecie wieżę z żelków Mlekosmyków! Dotknij huśtającego się Mlekosmyka i pomóż mu zeskoczyć z huśtawki w takim momencie, aby wylądował na drugim Mlekosmyku. Układaj dokładnie i staraj się zachować równowagę żelków!


- nimm2 Boomki -
Zostań mistrzem w strzelaniu Boomkami! Strzelaj Boomkami tak, aby połączyć co najmniej 3 Boomki tego samego koloru. Im więcej ich zestrzelisz, tym więcej zdobędziesz punktów.


---


Poznajcie naszych żelkowych bohaterów:

nimm2 Śmiejżelki.
Cytrynowe głowy, malinowe oczy i pomarańczowe usta – twórzcie śmiejżelkowe kształty i świetnie się bawcie! Klasyczne, owocowe Śmiejżelki wzbogacone witaminami.

nimm2 Śmiejżelki Happies.
Owocowe żelki z naturalnymi sokami, wzbogacone witaminami. Małe i zabawne – opcja dla każdego, niezależnie od wieku. Tak niewielkie, że można jeść 2-3 na raz, mieszając smaki.

nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki.
Cztery sympatyczne duszki, strasznie pyszne i przerażająco zabawne jednocześnie. Z sokami owocowymi i mlekiem, wzbogacone witaminami.

nimm2 Śmiejżelki Heroes.
Ich supermoce to zabawa i owoce! Każda torebka skrywa oryginalne kształty dzielnych, żelkowych bohaterów. Nie można im się oprzeć!

nimm2 Śmiejżelki Pycha Minki.
Pyszne, zabawne, a przy tym - superwygodnie opakowane! Żelkowe dropsy w kształcie zabawnych buziek, z sokami owocowymi oraz witaminami. Wygodna porcja na raz, która zmieści się w każdej kieszonce.

nimm2 Śmiejżelki Mlekosmyki.
To cztery wesołe i śmiałe żelki owocowe o smaku pomarańczy, cytryny, maliny oraz mieszanki owoców m.in. jabłka. Wszystko, co najlepsze w nimm2: sok owocowy i witaminy.

nimm2 Boomki
To rozpuszczalne cukierki w kształcie kulek nadziewane pysznym sokiem owocowym i wzbogacone witaminami. Okrągłe nimm2 Boomki wypełnione strzelającym nadzieniem to niepowtarzalna radość żucia.

---

nimm2 Śmiejżelki. Łakocie i witaminy.