hadi bul ? : Kelime ve Sayı avı ile kelime ve sayıları bularak hafızanı güçlendir zeka egzersizleri yap!
Dünyada sayı ve kelimelerin karışık olarak geldiği tek oyun.
Bulmaca severler,zekasına ve reflekslerine güvenenler için harika bir oyun.Binlerce kelime ve sayılardan oluşan bu oyun hem matematiksel yönünüzü güçlendirir hemde kelime hafızanızı artırmaya yardımcı olur.
Online skor tablosu sayesinde liderler sıralamasındaki yerinizi görür başarı kilitleriyle ne kadar bölüm açtığınızı takip edebilirsiniz.
hadi bul ? sağdan sola,soldan sağa,yukarıdan aşagıya,aşağıdan yukarıya ve çapraz şekilde kelime ve sayıların 90 saniye içerisinde bulunması ile oynanan bulamadığınız kelime veya sayıyı atlayabileceğiniz aşırı derecede bağımlılık ve hırs yapmanıza sebeb olacak arkadaşlarınız ve dünyadaki herkes ile yarışabileceginiz en mükemmel Zeka oyunu!
Başarı kilitleri Çaylak,Usta ve Profesyonel katagorisinde aldığınız 5 puan ve katları ile açılır ve gittikçe zorlaşır
Liderler sıralamasındaki sıranızı görebilmeniz ve Hangi başarı kilitlerini açtığınızı öğrenebilmeniz için google hesabınızla oturum açmalısınız.
Offline olarakta oynayabilirsiniz ancak oynadığınız oyunlar aldığınız puanlar sunucuya gönderilemeyeceği için Liderler arasındaki yerinizi göremezsiniz ve hiç bir başarı kilidini açamazsınız :(
Oyunu arkadaşlarınızla paylaşarak yarışmaya başlayabilirsiniz
Herkese Başarılar......